BİZE ULAŞIN

  Merkezlerde Uygulanan Sistem Politikaları

  “Sağlıklı yaşamak, herkesin en temel yaşam hakkıdır. Bu hakkı kendinize çok görmeyiniz.”

  Sağlığınızı korumak ve geliştirmek amacıyla, daha kaliteli bir hayat sürdürmeniz için sizinle bir ekip olarak çalışmaya başlıyoruz. Bu ekip çalışması süresince sizden bazı konularda destek bekliyoruz.

  * Randevu saatine zamanında gelmenizi rica ederiz. Sarkan randevular, görüşmelerde sıraya ve beklemelere neden olabilmektedir.

  * Randevu değişikliklerinizi en geç 1 gün önceden haber vermenizi rica ederiz.

  * İlk görüşme için randevu süreniz 40 dakika, kontrol görüşmeleriniz için randevu süreniz 20 dakikadır.

  * Beslenme programınızın amacına ve başarıya ulaşması için, haftalık kontroller ile takibiniz yapılacaktır. Haftalık kontroller, hem vücudunuzun beslenme programına verdiği cevap açısından önem taşımaktadır hem de haftalık görüşmeler ile motivasyonunuz yüksek kalacaktır. Herhangi bir aksaklık nedeniyle ertelenecek randevularda maksimum kontrol süreniz 10 gündür. Süresini aşan kontroller tamamlanmış kabul edilir.

  * Ücretlendirme hakkında bilgilendirmeyi iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından alabilirsiniz. Ücretlendirme, temel olarak bir görüşme, bir kontrol mantığı ile yapılmaktadır. Yani ücretlendirme sistemimizde görüşmelerde ödeme yapılır, kontrol hizmetlerimiz ücretsiz olarak verilmektedir.

   

  BEDEN BİLEŞİM ANALİZİ (YAĞ-KAS-SU ÖLÇÜMÜ) HAKKINDA

  Beden bileşim analizi ölçümünün en doğru sonucu vermesi için;

  Görüşmeye gelmeden 3 saat öncesinde besin ve içecek tüketimini kesiniz.
  Görüşmeye gelmeden 24 saat öncesinde aşırı egzersiz veya alışık olmadığınız fiziksel aktivitelerden kaçınınız.
  Görüşmeye gelmeden 24 saat öncesinde kafeinli (çay, kahve, kola vs.) içecek ve alkol tüketiminden kaçınınız.
  Görüşmeye gelmeden önceki gece, uykunuzun yeterli (6–8 saat) olmasına özen gösteriniz.
  Görüşmeye gelmeden hemen öncesinde duş yapmamaya ve yüzmemeye dikkat gösteriniz.

  BESLENME ENVANTERLERİNİZ HAKKINDA

  Görüşmelerinize “beslenme günlükleri”nizi getirmeyi unutmayınız.
  Beslenme günlükleriniz diyetisyeninizin takibinizi daha kontrollü yapabilmesi ve sizin kendi otokontrolünüzü sağlamanız açısından önem taşımaktadır.
  Okulda veya iş yerinde verilen menülerinize göre beslenme programları hazırlanması açısından menülerinizi yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz. Görüşmelerin çok yoğun olduğu zamanlarda okul veya iş yeri menülerini e-posta adresimize göndermeniz gerekebilir. Bu durumda diyetisyeniniz menü değerlendirmenizi 48 saat içerisinde yapmaktadır.

  DİYETİSYENLER İLE İLETİŞİM

  Diyetisyenleriniz ile görüşmeler dışında iletişim kurmak istemeniz durumunda, kendileri ile e-posta, telefon, SMS yolları ile iletişim kurabilirsiniz.
  Diyetisyenlerimizle kendinizi rahat hissettiğiniz iletişim yolu ile görüşmeniz bir problem yaratmamaktadır.
  Diyetisyenlerimiz birçok kurumda çalıştıklarından ötürü kimi zaman ofis telefonlarından kendilerine ulaşılamamaktadır. Bu durumlarda size verilen GSM numaralarını kullanabilirsiniz.
  Diyetisyenlerimiz yoğunluk durumunda veya görüşme esnasında GSM numaralarına da cevap verememektedir. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Bu durumda diyetisyeninizle iletişime geçmek için lütfen SMS yolunu tercih ediniz. Diyetisyeniniz en kısa sürede size ulaşacaktır.
  Yoğunluk nedeniyle e-postalarınıza aynı gün içerisinde yanıt verilemeyebilir. E-postalarınıza 48 saat içerisinde yanıt verilir.
  Beslenme programınız, sağlıklı beslenme, zayıflama vs.ile ilgili tüm sorularınıza danışmanlık hizmeti aldığınız diyetisyen tarafından yanıt verilir. Bu durum yoğunluk açısından diyetisyenlerimizi zorlasa da, aranızdaki iletişim ve kişisel gizliliğiniz nedeniyle bu yol tercih edilmektedir. E-posta, SMS ve diğer mesaj servisleri ile ilettiğiniz tüm gönderiler, SADECE DİYETİSYENİNİZ tarafından görüntülenir, asistanlar dahil hiçbir 3. Şahıs ile kişisel mesajlarınız paylaşılmamaktadır.