BİZE ULAŞIN

  Online Beslenme Danışmanlığı

  * Online diyet uygulamaları sistemimiz; TUTAR’LI DİYET BESLENME DANIŞMANLIK&YAŞAM KOÇLUĞU’nun bir hizmetidir. Sadece VIP paketi İstanbul içi verilen bir hizmet olup, diğer online sistemler İstanbul dışı uygulamalardır.

  NEDEN ONLİNE DİYET?

  “Beslenme uzmanları, online diyet programlarının tam zamanlı destek ve farklı uygulamalar ile motivasyon kaybını azalttığını, bu nedenle de başarı sağladığını düşünüyor.”

  CNN.com

  Modern yaşamın koşuşturması arasında kendinize ayıracak vaktiniz kalmadıysa, bilgisayarınız ve internet yaşam koşullarınız nedeniyle en yakın arkadaşlarınız haline geldiyse, zamanınız ve imkânlarınız kısıtlıysa, yeniliklerden ve farklılıklardan hoşlanıyorsanız bu sistem tam size göre…

  “Günümüzde birçok kişinin internet üzerinde banka işlemlerini, fatura ödemelerini gerçekleştirdikleri, eğitimlerini sürdürdükleri hatta yemeklerini sipariş ettikleri düşünüldüğünde online diyet uygulamalarının kaçınılmaz olduğu ortadadır.”

  Diyetisyen Serkan TUTAR

  ONLINE DİYET PAKET PROGRAMIMIZDA NELER VAR?

  · Size özel haftalık beslenme planı

  · Diyetisyen desteği

  · Diyet tüyoları

  PROGRAMIMIZ NEDEN Mİ HAFTALIK?

  Size özel hazırlanmış olan online diyetinizi uygularken, gündelik yaşantınızda tükettiğiniz besinleri tüketmeye devam edebilirsiniz. Hiçbir özel ürüne, diyet formülüne gerek yok.

  Online diyet haftalık… Çünkü günlük menüler ile bize bağlı kalmanızı değil, haftalık uygulamalar ile sağlıklı beslenmeyi öğrenerek amacınıza ulaşmanızı istiyoruz. Biz size balık vermiyor, balık tutmasını öğretmeyi amaçlıyoruz…

  HAYDİ, ERKEKLER SIRA SİZDE…

  Kim demiş erkeklerin sağlıklı beslenmeye ihtiyacı yok diye… Sağlıklı beslenmeyi bizimle öğrenerek ne zamandır şikâyet ettiğiniz göbeğinizden kurtulabilir, bir türlü sığamadığınız pantolonunuza sığabilir ve daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

  ONLİNE BESLENME DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ

  HİZMET 1: BESLENME HARİTASI ©: Nasıl beslendiğinizi biliyor musunuz? Günlük enerji, karbonhidrat, protein, yağ, vitamin ve mineral alımınız ne düzeyde? Yetersiz mi besleniyorsunuz? Yoksa beslenmenizde bir dengesizlik mi söz konusu? Farkında olmadan vitamin ve mineral yetersizliği yaşıyor olabilir misiniz? Günlük kolesterol alımınız kalbinizi tehdit edecek düzeyde mi? Günlük enerji alımınızın % kaçı şekerden geliyor? Doymuş ve doymamış yağ tüketiminiz ne durumda? Günde kaç gram lif alıyorsunuz? Vücut ağırlığınıza göre günlük tüketmeniz gereken sıvı miktarı nedir? Günlük vitamin ihtiyacınızın % kaçını karşılayabiliyorsunuz? Beslenmenizde risk oluşturan faktörler neler? Beslenme tarzınızdaki hangi yanlışlar, kan bulgularınızda ne gibi bozukluklara yol açabilir? Bu sorular ve daha fazlasına verecek cevabınız yoksa nasıl beslendiğinizi bilmiyorsunuz demektir. Yanlışını bilmeyen, doğruyu bulamaz! Beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemek ve sağlıklı bir yaşama ilk adımı atmak için öncelikle nasıl beslendiğinizi bilmeniz gerekir. Ayrıntılı beslenme öykünüzü alarak, SİZE ÖZEL BESLENME HARİTANIZI hazırlıyoruz.

  SİZE ÖZEL BESLENME HARİTANIZDA NELERİ BULABİLİRSİNİZ?

  Günlük ortalama enerji, karbonhidrat, yağ ve protein tüketiminizi
  Günlük aldığınız enerjinin besin öğelerine göre % dağılımlarını
  Günlük aldığınız yağda eriyen vitaminlerin (A,D, E, K) miktarını
  Günlük aldığınız suda eriyen vitaminlerin miktarını
  Günlük aldığınız mineral miktarını
  Günlük aldığınız vitamin ve mineral alımınızın yeterli olup olmadığını
  Günlük besin öğesi alım düzeylerinizin ayrıntılı yorumlarını
  Günlük lif tüketim miktarınızı
  Size özel günlük almanız gereken besin öğesi miktarlarını
  Beslenmenizin tükettiğiniz besinler açısından değerlendirilmesini
  Statik beslenme yanlışlarınız nelerdir?
  Dinamik beslenme yanlışlarınız nelerdir?
  Kişisel beslenme karakteriniz nedir?
  Yeme bozukluklarına yakalanma riski taşıyor musunuz?
  Hangi besinleri yetersiz hangilerini aşırı tüketiyorsunuz?
  Besin desteğine ihtiyaç duyuyor musunuz?
  Yaşam tarzı değişikliği patikanızın haritası
  BESLENME HARİTASI UYGULAMASI NASIL GERÇEKLEŞİR?
  Adım 1: İletişim formumuzu istediğiniz hizmet çeşidini de belirterek doldurunuz.
  Adım 2: Site çalışanlarımız sizinle 36 saat içerisinde bağlantı kuracak, gerekli banka hesap numaralarını bildirecekler.
  Adım 3: Banka hesabına gerekli ücreti yatırdıktan sonra 36 saat içerisinde gerekli “BESLENME HARİTASI OLUŞTURMA KLASÖRÜ” e-posta adreslerinize iletilecektir.
  Adım 4: Gerekli bütün envanterleri doldurduktan sonra tarafımıza iletiniz.
  Adım 5: SİZE ÖZEL BESLENME HARİTANIZ tarafınıza 36 saat içerisinde iletilir. Faturanız fatura adresinize gönderilecektir.

  SİZE ÖZEL BESLENME HARİTASI ÜCRETİ 350 TL ’dir.

  HİZMET 2: ONLİNE DİYET: Kilo vermek, kilo almak, kilosunu korumak veya bir sağlık problemi ile ilgili beslenme tedavisi almak isteyenler online diyet hizmetimizden yararlanabilirler.
  ONLİNE DİYET HİZMETİNDE NELER BULACAKSINIZ?

  Size özel beslenme programı
  Hedef kilonuzun saptanması
  Tahmini diyet süreniz
  Haftalık kontroller *
  Diyet uyum değerlendirmesi
  Durumunuzdaki değişikliklere göre beslenme programınızda değişiklik
  Online destek (e-posta desteği**)
  Telefonla destek (randevulu destek***)
  Porsiyon listeleri
  Tartılmanın sırları makalesi
  Diyetiniz süresince size yardımcı olacak diğer envanterler
  Vücut ağırlığı değişim cetveli
  * Aylık pakette 1 online konsültasyon, 3 kontrol yer alır.
  ** Online diyetinizle ilgili sorularınıza 36 saat içerisinde cevap verilir.
  *** Aylık pakette haftada 1 telefonla destek hakkınız vardır. Telefon görüşmeleri randevu ile yapılır.
  ONLİNE DİYET UYGULAMASI NASIL GERÇEKLEŞİR?
  Adım 1: Adım 1: İletişim formumuzu istediğiniz hizmet çeşidini ve istediğiniz online diyet paketini de belirterek doldurunuz.
  Adım 2: Site çalışanlarımız sizinle 36 saat içerisinde bağlantı kuracak, gerekli banka hesap numaralarını bildirecekler.
  Adım 3: Banka hesabına gerekli ücreti yatırdıktan sonra 36 saat içerisinde gerekli “ONLİNE DİYET KLASÖRÜ” e-posta adreslerinize iletilecektir.
  Adım 4: Gerekli bütün envanterleri doldurduktan sonra tarafımıza iletiniz.
  Adım 5: ONLİNE DİYETİNİZ ve gerekli diğer envanterler tarafınıza 36 saat içerisinde iletilir. Faturanız fatura adresinize gönderilecektir.
  Adım 6: Haftalık kontrolleriniz online diyet programınızda belirtilen günlerde gerçekleştirilir.
  Adım 7: Paket süreniz dolduğunda prosedür, Adım 3’ten itibaren yeniden başlar.
  ONLİNE DİYET PAKETLERİ:

  Kilo verme diyeti: İdeal kilonuza ulaşmak için tercih edeceğiniz program. Aylık, 3 aylık, 6 aylık seçenekleri vardır. Beden kitle indeksi değeri; 25 ve yukarısında olanlara önerilir.
  Kilo alma diyeti**: İdeal kilonuza ulaşmak için tercih edeceğiniz program. Aylık, 3 aylık, 6 aylık seçenekleri vardır. Beden kitle indeksi değeri; 18.5 ve altında olanlara önerilir.
  Kilo koruma diyeti: İdeal kilonuzu belirlemek ve korumak için tercih edebileceğiniz program. Aylık paket şeklinde düzenlenir. Kilo koruma ile ilgili sorunlarınızda online konsültasyon gerçekleştirilir. Beden kitle indeksi değeri; 20-24.9 arasında olanlara, yaşam tarzında değişiklik olanlara, iş değiştirenlere, yeni evlenenlere, şehir veya ülke değiştirmiş olanlara ve menapoz dönemindeki bayanlara önerilir.
  Kabızlık diyeti: Sürekli şişkinlik hissedenlere, sürekli kabızlık yaşayanlara önerilen programdır. Aylık paket şeklinde düzenlenebildiği gibi online konsültasyon olarak da programlanabilir.
  Wellness (sağlıklı beslenme) programı: Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) sağlık kavramını; fiziksel, ruhsal ve sosyal anlamda tam bir iyilik hali olarak tanımlamaktadır. Wellness diyeti de sağlıklı olma kavramını destekler. Sağlıklı beslenme ilkelerini öğrenmek isteyenlere, sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeye çalışanlara önerilir.
  Gençlik diyeti: Günümüzde besine kolay ulaşma ve yüksek kalorili besin çeşitliliğinin artması nedeniyle gençler kolaylıkla kilo almaktadır. Gençlik diyeti; gençlerin ulaşabildikleri besinlere göre vücut ağırlıklarını korumayı amaçlayan sağlıklı beslenme programıdır. Gençlik diyeti; ÖSS sınavına hazırlananlara ve üniversiteye giden gençlere önerilir.
  Anti-aging diyeti: Yoğun bir iş temponuz varsa, uykusuzluk sorunu yaşıyorsanız, çevre kirliliğine ve radyasyona maruz kalıyorsanız, orta yaş sınırını aştıysanız anti-aging (antioksidan besinler) diyeti ile serbest radikallerin oluşturacağı yaşlanma etkilerini geciktirebilirsiniz.
  Ürik asit diyeti: Kan ürik asit seviyeleri yüksek olan kişilere ve ailesinde gut hastalığı olan kişilere önerilir. Temel amacı, kan ürik asit seviyelerini normal seviyeye çekmektir.
  Kalp koruma diyeti: Kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltmak amacıyla uygulanmaktadır. Özellikle kan kolesterol seviyeleri yüksek olan kişilere, ailesinde kalp hastalığı hikâyesi olanlara önerilmektedir.
  Yüksek tansiyon diyeti: Kan basıncı seviyesini normale çekmek amacıyla uygulanmaktadır. Yüksek tansiyonu olan kişilere ve ailesinde hipertansiyon hikâyesi olan kişilere önerilir.
  Akdeniz diyeti: Akdeniz mutfağı temelli beslenme programıdır. Kalp sağlığına özen gösterenlere ve hafif beslenmek isteyenlere önerilir.
  Gelin diyeti: Sağlıklı bir beden, canlı bir cilt ve düğün öncesinde ve sırasında kendini enerjik hissetmek isteyen gelin adaylarına önerilir. Hızlı kilo verme kesinlikle önerilmez. Gelin adaylarının düğünden en az 3 ay önce başlaması önerilir.
  Bikini diyeti: Yaz aylarına fit ve sağlıklı girmek isteyenler için hazırlanmış program. Hızlı kilo kaybı kesinlikle önerilmez. Selülitlerinden şikayetçi, fazla kilosu olan, geçen yaz aldığı bikiniye sığmayan ve yaz aylarında kumsallarda fit görünmek isteyen herkese önerilir.
  Erkeklere özel beslenme programı: Kadınların beslenme ihtiyaçları hep gündemde… Peki, erkekler ne olacak? Erkeklerinde kendine özel beslenme ihtiyaçları var. Kendine bakan, sağlığını düşünen, kas kitlesini korumak isteyen ve gün boyu kendini enerjik hissetmek isteyen erkeklere önerilmektedir.
  Restoran Diyeti: Stabil bir yaşamı olan ve her gün belirli restoranlardan tercih yapan kişilere özel seçimlerin bulunduğu beslenme programıdır.
  Ofis Diyeti: Gün boyunca ofisten çıkamıyorsanız, yemeklerinizi hep ofise ısmarlıyor veya evden getiriyorsanız ofis diyeti tam size göre. Masa başı çalışan ve masadan kalkamayacak kadar yoğun olan kişilere önerilir.
  Online yemek siteleri diyeti: Yemek yapacak vakti olmayanlara, yemeklerini internet üzerinden online yemek sitelerinden ısmarlayanlar için ideal program. Hangi restoranları seçtiğinizi belirtin, tüketmeniz gereken menüyü belirleyelim. Yemek yapacak vakit bulamayanlara önerilir.
  Online Konsültasyon: Paket program almak istemeyen, sadece kafasındaki sorulara yanıt bulmak isteyen kişilere önerilir. Online konsültasyon, bir görüşme anlamına gelmektedir.
  Aylık online diyet paketinin ücretini, 
  3 aylık online diyet paketinin ücretini, 
  6 aylık online diyet paketinin ücretini öğrenmek için;

  02122507698 veya 05339223774 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.   

  * Sağlık ve sağlıklı sonuç odaklı çalıştığımız için;
  * Başarının sırrının amaca sadakat olduğunu düşündüğümüz için;
  * Beslenme programlarının parmak izi gibi kişiye özel olması gerektiğine inandığımız için;
  * SİZE ÖZEL beslenme programı hazırladığımız ve takibini yaptığımız için;
  * Kısacası sağlık hizmetlerinde kalitede ödün vermemek için;

  AYLIK BELİRLİ SAYIDA DANIŞAN KABUL EDEBİLİYORUZ. AYLIK PROGRAM DOLDU İSE BAŞVURUNUZ GEÇERLİLİĞİNİ KAYBETMEYECEK VE EDİTÖRLERİMİZ SİZE EN GEÇ 15 GÜN İÇERİSİNDE RANDEVU VERECEKTİR. BU KONUDA GÖSTERECEĞİNİZ ANLAYIŞTAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ.

  VİP ONLİNE DİYET PAKETİ: VİP online diyet paketinin özelliği 3 aylık özel hizmetler içeren bir program olmasıdır.
  VİP ONLİNE DİYET PAKETİNDE;

  Beslenme haritanızın çıkartılması

  Program öncesi diyetisyen konsültasyonu (program süresince yüz yüze 3 konsültasyon gerçekleştirilecektir.)

  TUTAR’LI DİYET BESLENME DANIŞMANLIK&YAŞAM KOÇLUĞU Merkezi’nde gerçekleşecek beden bileşim analizi ölçümü (program başlangıcında)

  Size özel beslenme programı

  Hedef kilonuzun saptanması

  Tahmini diyet süreniz

  Haftalık kontroller

  Diyet uyum değerlendirmesi

  Durumunuzdaki değişikliklere göre beslenme programınızda değişiklik

  Online destek (e-posta desteği – sınırsız)

  Telefonla destek (sınırsız, telefonlarımıza ulaşamadığınızda size 90 dakika içerisinde geri döneriz.)

  Alışveriş listesi (haftalık)

  Porsiyon listeleri

  Tartılmanın sırları makalesi

  Diyetiniz süresince size yardımcı olacak diğer envanterler

  Diyet tatlı tarifleri (e-diyetisyen ekibi tarafından geliştirilen tarifler)

  Vücut ağırlığı değişim cetveli

  3 aylık program bitişinde 1 aylık kilo koruma programı
  VIP ONLİNE DİYET PAKETİ FİYATI: 6500 TL + KDV
  * Sağlık ve sağlıklı sonuç odaklı çalıştığımız için;
  * Başarının sırrının amaca sadakat olduğunu düşündüğümüz için;
  * Beslenme programlarının parmak izi gibi kişiye özel olması gerektiğine inandığımız için;
  * SİZE ÖZEL beslenme programı hazırladığımız ve takibini yaptığımız için;
  * Kısacası sağlık hizmetlerinde kalitede ödün vermemek için;
  AYLIK BELİRLİ SAYIDA DANIŞAN KABUL EDEBİLİYORUZ. AYLIK PROGRAM DOLDU İSE BAŞVURUNUZ GEÇERLİLİĞİNİ KAYBETMEYECEK VE EDİTÖRLERİMİZ SİZE EN GEÇ 15 GÜN İÇERİSİNDE RANDEVU VERECEKTİR. BU KONUDA GÖSTERECEĞİNİZ ANLAYIŞTAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ.